Kategorie

 

     

Zásuvkový systém InnoTech Atira 

Systém zásuvek InnoTech ATIRA navazuje na úspěšnou generaci zásuvkového systému InnoTech. Oběma systémům je společná praktická a promyšlená koncepce vyhovující nejrozmanitějším přáním a požadavkům zákazníků. Produktová řada ATIRA se liší především novým a svěžím designem, který podtrhne a zvýrazní charakter nábytku. Přímočarý vizuální styl, spoléhající na čistou, hranatou konturu zaujal i odbornou veřejnost.

O promyšlenosti a estetické kvalitě zásuvkového systému InnoTech Atira nejlépe svědčí ocenění, které si vybojoval v nejtvrdší konkurenci designových produktů z celého světa na nejprestižnější designové přehlídce v Německu. 

Další předností systému zásuvek InnoTech ATIRA od firmy HETTICH je možnost výběru ze tří barevných odstínů vnitřního korpusu, který je k dispozici v bílém, stříbrném a antracitovém provedení. Všichni designéři nebo zákazníci si tak mohou zvolit barevný tón, který bude dokonale ladit s celkovým konceptem nábytku, třeba s vaší novou kuchyní.

 

 

 

 

Bezpečné a pohodlné výsuvy, s tichým dovíráním jsou důležité.Stejný význam však má i praktické a přehledné vnitřní uspořádání zásuvek. Všestranné a variabilní vnitřní členění zajistí propracovaný program vnitřních organizérů,které jsou navrženy v nejrozmanitějších uspořádáních a lze je vhodně kombinovat. Vnitřní vybavení pro zásuvky si můžete vybírat z produktových řad OrgaTray a OrgaStore. Ideální organizér tak najde každý, ať už potřebuje uspořádat kuchyňské příbory nebo jiné potřeby.